Grid List

Kanoe, rafty, pádla, prilby a iné vodácke vybavenie nám robia spoločnosť už pekných pár rokov. A to platí nielen pre našich členov, ale aj ich rodičov.

Čítať ďalej...

V našich troch oddieloch máme pár voľných miest pre nových členov a teraz je šanca sa prihlásiť. Počas školského roka už nových členov spravidla neprijímame.

Čítať ďalej...

Informácie o táboroch 3. oddielu skautov a 9. oddielu skautiek.

Čítať ďalej...

Na Deň sv. Juraja, u nás známy aj ako Deň so skautskou šatkou, pozýva 1. oddiel Dzivé labute všetkých bývajúcich, študujúcich, pracujúcich či „okoloidúcich“ skautov v Košiciach na spoločné stretnutie.

Čítať ďalej...

Milé skautky a skauti, po niekoľkoročnej pauze je tu opäť skautský pretek pre naše družiny z 3. a 9. oddielu. Uskutoční sa v sobotu 6. 5. na lúkach nad Hrešnou. Hrá sa už tradične o putovnú placku.

Čítať ďalej...

Informácie o tábore 4. oddielu vĺčat 7. 7. - 16. 7. 2023.

Čítať ďalej...

Pozývame členov nášho zboru, ktorí majú záujem podporiť boj proti rakovine verejnou zbierkou, aby prišli na prípravné stretnutie v stredu 19. 4. o 18:10 do klubovne 9. oddielu na Alžbetinej 14. Tohto roku bude zbierka prebiehať vo štvrtok 20. 4. 2023.

Čítať ďalej...

Všetky skautky, skautov aj vĺčatá pozývame na oblastné oslavy sviatku sv. Juraja pod Obišovským hradom. Tešiť sa môžete na tematický program pre všetky vekové kategórie, svätojurajské trhy a na záver bude spoločná sv. omša alebo alternatívny program, aby si každý prišiel na svoje.

Čítať ďalej...

Opäť sú tu obľúbení Vyzvedači. A nie je to prvoaprílový žart :-).

Čítať ďalej...

Slovenský skauting, 68. zbor Biele vrany Košice

  • Založený: 2000
  • Klubovne: Jesenná 3, Alžbetina 14, Letná 34
  • Určený pre: chlapcov i dievčatá vo veku 8 - 19 rokov
  • E-mail: 68zbor@scouting.sk
  • Facebook

Vodca zboru:


Oddiely:

Oddiel pre dospelých:

  • 5. oddiel priateľov skautingu