Grid List

Ahoj dobrodruh,

o Jamboree ako na obrázku sa nám teraz môže len snívať. No čo ak sa teraz dozvieš, že už tento víkend sa uvidíš so skautmi z celého sveta?

Čítať ďalej...

V súvislosti s opatreniami, ktoré vláda SR tento týždeň zavádza, aj náš zbor prerušuje činnosť a to od pondelka 12. 10. 2020. Tým pádom už pondelkové družinovky nebudú.

Čítať ďalej...

Milí rodičia, skauti, skautky, podporovatelia a priaznivci,
už mesiac prebiehajú rekonštrukčné práce v našej klubovni na Alžbetinej ulici. Ide o priestory v 200-ročnej budove v historickom centre Košíc, v ktorej majú dievčatá z 9. oddielu klubovňu už zhruba 27 rokov.

Čítať ďalej...

Problémy tohto sveta sa nevyhli ani nám, pre 3. oddiel platí oranžový stupeň opatrení od 25. 9. do 2. 10. 2020.

Čítať ďalej...

Tak a je tu september a s ním nový rok družinoviek a výprav. Je už tradíciou, že naše skautské oddiely začínajú rok na vode. Rovnako ako po minulé roky organizujeme splav Hornádu do Košíc.

Čítať ďalej...

Milé skautky, skauti, vĺčatá a skautskí rodičia,

blíži sa začiatok nového skautského roka. V tomto článku ponúkame prehľad prvých septembrových skautských akcií v našich oddieloch.

Čítať ďalej...

Ako v rokoch 2013, 2014 a 2018, aj toto leto táboríme v prekrásnom kraji údolia pod obcou Bajerovce.

Čítať ďalej...

Náš zbor táborí síce na jednom táborisku, ale jednotlivé oddiely sa na ňom striedajú a ich tábory sú nielen v rôznych termínoch, ale majú aj rôznu dĺžku a cenu. A čo sa ceny týka, snažíme sa pomôcť viacpočetným rodinám a rodinám so zlou finančnou situáciou a to formou zľavnených cien pre radcov, súrodencov a sociálne prípady:

Čítať ďalej...

10. 6. 2020 boli upravené termíny táborov - jediná zmena je v posunutí stavby a skrátení tábora 3. oddielu. Všetky oddiely budú táboriť klasicky na lúke.

Čítať ďalej...

Slovenský skauting, 68. zbor Biele vrany Košice

  • Založený: 2000
  • Klubovne: Jesenná 3, Alžbetina 14, Letná 34
  • Určený pre: chlapcov i dievčatá vo veku 8 - 19 rokov
  • E-mail: 68zbor@scouting.sk
  • Facebook

Vodca zboru:


Oddiely:

Oddiel pre dospelých:

  • 5. oddiel priateľov skautingu