Grid List

Milí skauti, skautky, vĺčatá, pozývame vás na ďalší ročník Arista. Je to súťaž štvorčlenných miešaných družstiev na motívy pevnosti Boyard, resp. Kľúča od Starej Ľubovne. Pozvaní sú členovia 3., 4., 8. a 9. oddielu.

Čítať ďalej...

V období, keď oslavuje náš zbor už 23 rokov existencie, zišla sa 21. 9. 2023 zborová schôdza, aby okrem iného zvolila zborovú radu, ktorá bude riadiť zbor v ďalšom období.

Čítať ďalej...

Milé skautky a skauti z Osmičky, pozývame vás na našu prvú oddielovú výpravu v sobotu 23. 9.

Čítať ďalej...

Milí naši Osmičkári, pozývame vás na našu prvú oddielovku vo štvrtok 14. 9. 2023. Zraz o 16.00 na Havlíčkovej (autobusová zastávka).

Čítať ďalej...

Milé skautky, skauti, rodičia, na budúci víkend nás čakajú splavy Hornádu. V sobotu pre dievčatá, v nedeľu pre chlapcov.

Čítať ďalej...

E-maily z našich oficiálnych skautských adries často končia v spame, prípadne nie sú doručené vôbec. Ako tomu predísť?

Čítať ďalej...

Milé skautky, skauti, vĺčatá a skautskí rodičia,

blíži sa začiatok nového skautského roka. V tomto článku ponúkame prehľad prvých septembrových i pravidelných skautských akcií v našich oddieloch.

Čítať ďalej...

Na nový skautský rok sa nám prihlásilo viac ako 20 nováčikov. Chlapcov a mladších detí (vĺčat) je už dosť, kapacity sú naplnené. Pár posledných miest je voľných už len pre dievčatá vo veku 11 – 14 rokov. Potrebovali by sme ich ešte cca 5 na doplnenie stavov.

Čítať ďalej...

Článok o tom, ako a vrátia skauti z 3. oddielu domov. Zároveň prosíme všetkých členov i rodičov o pomoc pri vykladaní materiálu 7. 8. 2023 podvečer.

Čítať ďalej...

Slovenský skauting, 68. zbor Biele vrany Košice

  • Založený: 2000
  • Klubovne: Jesenná 3, Alžbetina 14, Letná 34
  • Určený pre: chlapcov i dievčatá vo veku 8 - 19 rokov
  • E-mail: 68zbor@scouting.sk
  • Facebook

Vodca zboru:


Oddiely:

Oddiel pre dospelých:

  • 5. oddiel priateľov skautingu