Grid List

Milé skautky, pozývame vás na ďalšiu tohtoročnú oddielovku najbližší piatok 5. 4. 2019 do našej klubovne na Alžbetinu 14 o 16.00 hod. Hneď po nej pôjdeme spolu do divadla na balet Spiaca krásavica, ktorý sa začína o 19.00.

Čítať ďalej...

Milé skautky,

posledný marcový víkend 29. – 31. 3. 2019 strávime spolu na jarnej trojdňovke, ktorá sa uskutoční na chate Kanné neďaleko Fričoviec.

Čítať ďalej...

Milé Vydry,

hneď na druhý deň po oddielovke v sobotu 9. 3. 2019 sa vyberieme spolu na (ešte stále zimnú) výpravu na Šarišský hrad. Naša trasa povedie takto: Veľký Šariš – Šarišský hrad – Šarišské Michaľany.

Čítať ďalej...

Milé skautky,

srdečne vás pozývame na 6. oddielovku, ktorá sa bude konať v piatok 8. 3. 2019 presne na MDŽ, a preto prebehne v takomto dievčensko-ženskom duchu.

Čítať ďalej...

Táákže, do klubovne som ráno dorazila asi o 9.05, kde už boli Kami a Paťka. Tam sme teda čakali na ostatné členky, s ktorými sme potom čakali na skautky zo Spišskej. Keď dorazili, zahrali sme si nejaké tie zoznamovačky (aby sme sa spoznali asi :) ), aj keď ja osobne som ešte chvíľu potom mala problém s tým, ako sa kto volá.

Čítať ďalej...

Milé Vydry,

pozývame vás na netradičnú oslavu World Thinking Day spojenú s príležitosťou vytvoriť si sesterské vzťahy so skautkami zo 4. oddielu Profesionálok (Spišská Nová Ves).

Čítať ďalej...

Čawte baby, tábor je už za nami :-(, ale v tomto článku si naň spolu zaspomíname. Inšpirovala som sa Rybou, ona to minulý rok napísala super, všetko zhrnula a vypísala takzvané „highlighty“... už teraz viem, že to moje také stručné nebude :-/. Tento rok sme mali tábor v Bajerovciach. Pre mňa to bolo prvýkrát a nedá sa povedať, ktorá lúka je lepšia. Každá má totiž svoje výhody a nevýhody...

Čítať ďalej...

V piatok 8. 2. pozývame všetky skautky na korčuľovanie. Stretneme sa o 16.00 pred bránou T-Systems športovo-zábavného areálu na Alejovej ul. na Juhu.

Čítať ďalej...

Milé skautky,

v sobotu 26. 1. 2019 vás pozývame na tradičnú zimnú rozbíjačku. Tohto roku nás čaká trasa Zlatá Idka – Jahodná/Bankov.

Čítať ďalej...

9. oddiel skautiek Bystré vydry

Vodkyňa oddielu:


Družiny:

Veveričky:

  • schôdzky v pondelok 16:30 - 18:30
  • radkyňa: Paulína Faturová - Ryba

Svište:

  • schôdzky v utorok 16:30 - 18:30
  • radkyňa: Lucia Koštialová - Luna

Ondatry:

  • schôdzky vo štvrtok  16:30 - 18:30
  • radkyňa: Mária Skybová - Kami