Pomôžte pri Odklínaní Turnianskeho hradu

Srdečne pozývame každú pracovitú ruku na záchranné práce na Turniansky hrad. V dňoch 25., 26. a 27. augusta (streda, štvrtok, piatok) sa uskutočnia tri celodenné brigády. Všetky výdavky preplácame. Základné informácie:


- Kto má záujem, môže na hrade aj prespať a ostať tam celý čas. Komu sa chce ísť radšej domov, môže dochádzať každý deň. Prípadne, ak nemôžete prísť počas všetkých troch dní alebo nemôžete prísť na celý deň, príďte len na termín, ktorý vám vyhovuje.
- Aby to bolo jednoduché, každý deň je rovnaký čas ranného odchodu a večerného príchodu. Zraz teda bude na železničnej stanici ráno o 6:10. Späť sa pôjde vlakom, ktorý z Turne odchádza o 19:09 a v Košiciach bude o 19:57.
- So sebou potrebujete hlavne vodu (veľa, veľa, nech je dosť na celý deň), uzlovačku (na viazanie dreva), montérky alebo nejaké staršie veci, ktoré sa môžu zničiť, pršiplášť. O ostatné sa postaráme my. Znamená to, že cestovné a stravu platíme z projektových peňazí, rovnako náradie a iné potrebné veci.
- Hlavná náplň činnosti: rúbanie, strihanie, postrek, nosenie dreva.
- Pozvaní sú všetci roveri a starší skauti z Trojky a Deviatky.

Takže príďte, práca v Turni je prínosná a v dobrej partii ide všetko ľahko. Prosím všetkých, ktorí môžu prísť, aby sa nahlásili na Juháskin alebo zborový mail (nájdete v kontaktoch) do konca tohto týždňa, teda do nedele 22. 8. 2010. Ďakujeme vopred všetkým ochotným dušiam.

Slovenský skauting, 68. zbor Biele vrany Košice

  • Založený: 2000
  • Klubovne: Jesenná 3, Alžbetina 14, Letná 34
  • Určený pre: chlapcov i dievčatá vo veku 8 - 19 rokov
  • E-mail: 68zbor@scouting.sk
  • Facebook

Vodca zboru:


Oddiely:

Oddiel pre dospelých:

  • 5. oddiel priateľov skautingu