Zbierka Otvor svoje srdce 17. 10. 2018 - zmena

Arcidiecézna charita v Košiciach nás opäť poprosila o pomoc pri organizácii zbierky Otvor svoje srdce, ktorá sa uskutoční na Svetový deň boja proti chudobe, 17. októbra 2018. A my sa pripájame, aby sme pomohli.

O zbierke

V košických uliciach, obchodných centrách, úradoch i firmách budú môcť darcovia prispieť do prenosných pokladničiek. Odmenou za milodar bude dekoratívne mydielko, ktoré vyrábajú ženy v núdzi na tvorivých dielňach. Výťažok zo zbierky bude použitý na zabezpečenie dôstojných podmienok na život pre rodiny a ľudí v núdzi. Zároveň sa podporí pracovná terapia klientiek, ktorá pomôže rozvoju ich pracovných zručností.

Zbierku koordinuje pani PhDr. Jana Rečičárová.

Pokyny pre našich členov

Ak sa chceš zapojiť a si členom 3., 6. alebo 9. oddielu, prihlásiť sa treba na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., do správy pre prijímateľa napíš "zbierka". Termín na prihlásenie je 13. 10. 2018. Toto podujatie nie je určené pre vĺčatá.

Predpokladaný zraz na zbieranie milodarov je v stredu 17. 10. 2017 o 10.00 hod. pri Urbanovej veži 8.00 pri Charite na Masarykovej 19. Tam sa rozdelia do skupiniek, dostanú inštrukcie a potom pôjdu do ulíc. Predpokladaný záver bude poobede. Zabezpečené je aj menšie občerstvenie (bageta). Ospravedlnenia do školy prinesieme na zraz. Na seba si treba vziať skautskú šatku.

Slovenský skauting, 68. zbor Biele vrany Košice

  • Založený: 2000
  • Klubovne: Jesenná 3, Alžbetina 14, Letná 34
  • Určený pre: chlapcov i dievčatá vo veku 8 - 19 rokov
  • E-mail: 68zbor@scouting.sk
  • Facebook

Vodca zboru:


Oddiely:

Oddiel pre dospelých:

  • 5. oddiel priateľov skautingu