Dievčenská prímestská trojdňovka 24. – 26. 9. 2021

Milé skautky,
posledný septembrový víkend 24. – 26. 9. 2021 máme naplánovanú jesennú trojdňovku. Keďže nám však protipandemické opatrenia neumožňujú prespatie na spoločnom mieste, rozhodli sme sa ju zorganizovať ako prímestskú akciu.


Znamená to, že:
- piatok poobede, celú sobotu a nedeľu doobedu strávime spolu ako oddiel, prespávať budeme chodiť domov,
- keďže akcia je OTP, tie z vás, ktoré sa potrebujú otestovať, môžu tak urobiť v piatok poobede a výsledok im bude platiť počas celej víkendovky,
- máte možnosť zúčastniť sa len na časti tejto akcie (ak vám napr. piatok nevyhovuje, môžete sa k nám pripojiť len v sobotu a nedeľu). Samozrejme, uvítame, keď sa zúčastníte všetky na všetkom :-).

Program na túto víkendovku tvoríme za pochodu, keďže sme do poslednej chvíle nevedeli, či a ako ju zorganizujeme. To je hlavný dôvod, prečo zatiaľ niektoré informácie nemáme. Tento článok však budeme počas týždňa aktualizovať a pridávať doň ďalšie dôležité veci. V tejto chvíli je známe toto:

- v piatok 24. 9. sa stretneme pri našej klubovni o 16:00. Predpokladaný záver bude o 18:00,
- v sobotu 25. 9. sa stretneme na zastávke Važecká Nad jazerom o 9:00 ráno. (Pozor, električky nepremávajú!) Urobíme si výlet z Krásnej cez Heringeš. Ukončenie dňa bude na Furči v lesoparku cca o 19:00. O spoločnú večeru sa postaráme, suchý obed a jedlo na občerstvenie počas dňa si však treba zobrať z domu,
- v nedeľu 26. 9. sa stretneme pri Dóme sv. Alžbety o 10:15. Ukončenie bude v mestskom parku o 12:30. Obedovať už budeme doma.

Čo budeme potrebovať: zápisník, pero (peračník), kartu alebo MHD lístok, 2 respirátory, 1 rúško, skautskú šatku, potvrdenie k OTP, v sobotu oblečenie na výlet, pršiplášť, baterku (ideálne čelovku), jedlo a vodu, 4 €.

Ďalšie info budeme priebežne dopĺňať, prosím, sledujte tento článok.

Tešíme sa na vás.

J-A-K + Čurč

9. oddiel skautiek Bystré vydry

Vodkyňa oddielu:

Zástupkyne vodkyne oddielu:


Družiny:

Veveričky:

  • schôdzky v pondelok 16:00 - 18:00
  • radkyňa: Tamara Čikotová

Svište:

  • schôdzky v utorok 15:00 - 17:00
  • radkyňa: Denisa Bognárová

Líšky:

  • schôdzky v stredu 16:00 - 18:00
  • radkyňa: Daniela Halászová

Ondatry:

  • schôdzky vo štvrtok  16:00 - 18:00
  • radkyňa: Tamara Mocková