Články o 6. oddiele roverov (chlapci a dievčatá vo veku 15 - 19 rokov)

Grid List

Ahojte,
pozývam všetkých (najmä najmladších) roverov na splav Hornádu v nedeľu 15. 9.
Splavovať začneme okolo 10.00 z Malej Lodiny, odtiaľ splavujeme až ku ťahanovskému mostu.

Čítať ďalej...

Milí skauti, roveri a činovníci,

srdečne Vás pozývame na tretiu časť intelektuálno-duchovnej trojdňovky s názvom Indulona. Uskutoční sa v Hermanovciach 25. - 27. 3. 2011. Čakajú nás nové témy, množstvo diskusií a zaujímaví prednášajúci. Základné info ďalej:

Čítať ďalej...

Milí vodcovia, roveri a starší členovia zboru (nad 14 rokov),

pozývame Vás na druhé pokračovanie Indulony (intelektuálne, duchovné a logické napredovanie). Uskutoční sa v dňoch 1. - 3. 10. 2010 striedavo v Košiciach a v blízkej dedinke Ťahanovce. Na akciu je pozvaný študovaný hosť z Bratislavy - Juraj Šúst, vďaka ktorému vieme garantovať vysokú kvalitu a odbornosť trojdňovky. Vy, ktorí máte chuť intelektuálne a duchovne podrásť, určite si to nenechajte ujsť.

Čítať ďalej...

Srdečne pozývame každú pracovitú ruku na záchranné práce na Turniansky hrad. V dňoch 25., 26. a 27. augusta (streda, štvrtok, piatok) sa uskutočnia tri celodenné brigády. Všetky výdavky preplácame. Základné informácie:
Čítať ďalej...

INDULONA 2010 (Intelektuálne, Duchovné a Logické Napredovanie)

"Poznaj sám seba" (Sokrates)

Nevieš ako chutí indulona? Chceš zažiť dobrodružstvo ozajstného myslenia a hľadanie pravdy?

Čítať ďalej...

Veruže bude..Viac info..

Čítať ďalej...

Tu nájdeš, kde a kedy sa oddielovka bude konať, čo budeme robiť a aký zaujímavý hosť k nám príde..
Čítať ďalej...

ImageVítam všetkých ľudí slobodného slova. Sú prázdniny... Lepšie povedané - boli prázdniny. My tak ako po minulé roky sme rozdávali Betlehemské svetlo. Ako roveri sme neboli jediní zo zboru, čo sme sa toho chopili. Ale ja sa tu zachovám tak trošku egoisticky a spomeniem len nás (dúfam, že to nikomu neprekáža).
Čítať ďalej...

ImageVítam všetkých ľudí slobodného slova. Si tak sedím a spomínam na to, ako sme sa vydali v pätici na výpravu do okolia Košíc, ako sme išli po necestách, ako sa Indy snažil zjesť celú horalku na šírku, stopovali diviaka, vyvaľovali vyvalený strom, rozbil som si koleno, kotúľali sa dole kopcom či robili anjelov na ľade.
Čítať ďalej...