Grid List

Pozývame všetkých skautov a skautky na 25. ročník tradičnej mestskej hry nášho zboru: Vyzvedači. Stretneme sa v sobotu 25. 11. 2017 o 12:30 pred Urbanovou vežou.

Čítať ďalej...

Pozývame všetky Vydry a Delfínov na spoločnú akciu 9. a 3. oddielu Nočný pochod. Stretneme sa o 17:00 na ŽS, predpokladaný návrat je o 0:00 na Lokomotívu (Havlíčkova).

Čítať ďalej...

V stredu 1. 11. 2017 pozývame skautov z 3. a 9. oddielu uctiť si tých, ktorí nás už opustili. Skautky sa stretnú v klubovni 9. oddielu, skauti v klubovni 3. oddielu zhodne o 16.00, kde budú mať osobitne krátky program. Po ňom sa obidva oddiely stretnú a spoločne pôjdu na Verejný cintorín. Predpokladaný koniec akcie cca 19.00. So sebou si prineste skautskú šatku, kartičku na MHD alebo cestovný lístok, sviečky a zápalky.

vedenie 3. a 9. odd.

Najbližšiu nedeľu 22. 10. bude na Aničke orientačný beh zorganizovaný len pre nás. Pod dohľadom profesionálov a s odbornou inštruktážou pána Antona Ondera sa môže každý, kto príde, naučiť lepšie pracovať s mapou, používať buzolu a vyskúšať si v nie veľmi drsných podmienkach, aké je to zabehať si na orientačných pretekoch. Zraz je o 14.00 pri reštaurácii Ryba na Aničke. Vhodné je prísť v ľahkých topánkach, v ktorých sa dobre behá.

Pozvaní sú všetci členovia 3., 5., 6. a 9. oddielu, vodcovia a iní nadšenci (napr. aj rodičia).

Komu by orientačný beh učaroval, bude mať možnosť dohodnúť sa s trénerom na ďalších tréningoch a časom si vyskúšať aj náročnejší terén.

Tešíme sa na všetkých.

Arcidiecézna charita v Košiciach nás poprosila o pomoc pri organizácii zbierky Otvor svoje srdce, ktorá sa uskutoční na Svetový deň boja proti chudobe, 17. októbra 2017. A my sa pripájame, aby sme pomohli.

Čítať ďalej...

V októbri prebieha posledná doregistrácia členov na kalendárny rok 2017. Prosíme preto nováčikov, aby vyplnili prihlášky, odovzdali ich vodcom a podľa pokynov uhradili registračný poplatok. Termín na uhradenie registračného poplatku je 20. 10. 2017. Tu je priamy odkaz na článok, v ktorom sú počty a zoznam registrovaných.

Čítať ďalej...

Zborová schôdza 22. 9. 2017 priniesla zmenu zborového vodcu, ktorým sa stal Ján Breza - Padre. Zborová rada:

Čítať ďalej...

Žiaľ, predpoveď počasia je zlá a preto sa naplánované Aristo ruší. 3. oddiel skautov a 4. oddiel vĺčat nemá náhradný program.

Čítať ďalej...

Východoslovenská skautská oblasť, do ktorej patrí i náš zbor, pozýva aj náš zbor a najmä našich radcov a roverov na Kurz tvorby programu.

Čítať ďalej...

Slovenský skauting, 68. zbor Biele vrany Košice

  • Založený: 2000
  • Klubovne: Jesenná 3 (vchod z dvora), Masarykova 19, Alžbetina 14, Letná 34
  • Určený pre: chlapcov i dievčatá vo veku 8 - 19 rokov
  • E-mail: 68zbor@scouting.sk
  • Facebook

Vodca zboru:


Oddiely:

  • 3. oddiel skautov Delfíny
  • 4. oddiel vĺčat Canilu
  • 6. oddiel roverov Kajmani
  • 9. oddiel skautiek Bystré vydry

Oddiel pre dospelých:

  • 5. oddiel priateľov skautingu